Asansörlü Nakliyat Avantajları, fiyatları ne kadar

İstanbul’da günümüzde çok sayıda yüksek binalar ve apartman tarzı evler bulunmaktadır. Ve bu durumda Nakliye personelleri ve taşınacak kişi için biraz sorun oluyor ne kadar kat sayısı arttıkça hem çalışan işçi için zorluklar olur Örneğin yüksek katlı bir eve taşınacaksınız
eşyalarınız görevli bir nakliye işçisi tarafından taşınırken çizilme veya eşyalarınıza kısmen de olsa zarar gelme imkanı vardır.  Asansörlü Nakliyat ile bu durumlardan rahatça kaçınabilirsiniz. 

Asansörlü Nakliyat Avantajları, Asansörlü taşınmanın yararlarıEvden Eve Asansörlü Nakliyat

  • * Asansörlü Nakliyat ile 15 kata kadar eşyalarınız hızlı ve güvenle taşıyabilirsiniz.
  • * Normal işçi taşımacılığında çalışan işçi için zor ve riskli olabilir. Bu sebeple hem işçi için hem de taşınacak kişi için avantajlıdır.
  • * Asansörlü Nakliyat fiyat olarak pahalı olarak bilinse de çok makul ve güvenlik için değer bir taşıma aracıdır. Ve Firmamız olarak her bütçeye göre uygun bir fiyat vermekteyiz.
  • * Herhangi bir temas alanı olmadığı için asla eşyalara zarar veya çizik olmaz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Fiyatları ne kadar

Firmamız Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetinde Türkiye’nin tüm şehirleri ve İstanbul gibi büyükşehir içinde hizmet vermekteyiz. Ülkemizde en çok yapılaşmanın Arttığı İzmir,İstanbul,Ankara … gibi büyükşehirler de Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti bir tür gereksinim olmuştur.
Asansörlü Nakliyat hizmet fiyatları normal taşınmadan ufak bir miktarlarla bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Asansörlü nakliyat,taşınma nasıl yapılır

Asansörlü nakliyat yapılmadan önce firmamız bulunduğunuz Apartmanın evin çevresinde inceleme yaparak Asansörlü Nakliyat’a uygun olup olmadığını bakılır. Ayrıca herhangi bir elektrik teli,ağaç gibi bir çok faktörlere tamamen bakılarak tüm faktörler uygun olmasıyla asansör aracımız,asansör sistemini de kurarak taşınma işlemleriniz başlar.