Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere firmamız çeyiz eşyası taşıma, nakliyat hizmeti vermektedir.

Çeyiz Eşyası Taşıma

çeyiz eşya taşıma

Yeni evlenecek kişilerin yakınları tarafından aile birliğine katkı sağlamak amacıyla çeyiz eşyası verilir. Bu sebeple ceyiz eşyaları maddi değerleri yüksek ve hassas eşyalardır.
Bu sebeple çeyiz eşyası taşıma da mutlaka iyi bir nakliyat firmasıyla anlaşılmalıdır. Firmamız sizlere çeyiz eşyası taşıma da özel promosyonlar sunuyoruz. Çeyiz eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Çeyiz eşyası taşımasında kırılacak eşyalar fazladır. Bu sebeple firmamız özel kolileme ile kırılacak eşyalar asla zarar görmeden paketlenir. Çeyiz eşyalarının sizler için ne kadar hassas ve önemli olduğunu biliyoruz yıllar boyu tecrübemizle müşterilerimizin tüm eşyalarınızı narin ve özenle paketlemekteyiz.
Çeyiz eşyalarınız için de bu durum geçerlidir.

Şehirler arası Çeyiz Eşyası Taşıma ve Fiyatları

Şehirler arası çeyiz taşıma, şehir içine göre bir kaç farklılık gösterir bunlar en önemlisi fiyattır. Şehir içi çeyiz eşya taşımasında fiyatlar şehirler arasına göre daha uygundur.
Şehirler arası çeyiz eşya taşıma da ise fiyat nispeten şehir içine göre fazladır.

Sigortalı Çeyiz Eşya Taşıma

Çeyiz eşyalarının sigortalama işlemlerini titiz bir şekilde yapmaktayız. Firmamız çeyiz eşyalarınızı en büyük, en küçük eşyaları bir liste ile belirleyip sigortalatıyoruz.
Ayrıca Sigortalama faaliyetlerimiz Şehir içi çeyiz eşya taşıma ve şehir dışı dahildir.