Esenler Evden eve nakliyat hizmeti sunan Firmamız İstanbul’un anadolu yakası ve avrupa yakasında hem ev eşyası hem de işyeri eşyası nakliyesi için hizmet vermektedirler. Bu aşamada firmalar özellikle iş yeri nakliyesi için iki yaka arasından geçişler yapmaktadırlar. İstanbul anadolu yakasında hizmet sunan bir firma Avrupa yakasında da yeni bir şube açmak için nakliyat hizmeti talep ederler. Talep ettikleri Esenler evden eve nakliyat hizmetinin bütçesi işyeri nakliyesi olduğu için farklı olacaktır. Bununla birlikte kilometre mesafesi, köprü parası gibi girdiler olduğu için bütçeye eklenecek olan miktarlarda artacaktır. İş yeri nakliyesi talep eden kişiler firmalarla anlaşma yapmadan önce bütçelerini ayarlamak için bu detaya dikkat etmelidirler.

Esenler Evden Eve Nakliyat Hizmetinde İş Yeri Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

İşyeri taşımacılığı için öncelikle firmanın ne tür bir hizmet verdiği araştırılır. Bu hizmet bağlamında taşınacak olan eşyaların, malların ve kıymet değeri yüksek ürünlerin neler olduğu tespit edilir. Örneğin nakliyatı yapılacak olan firma bir tekstil firması ise o zaman makinelerin mali değeri yüksektir. Firmanın kaç makinesi olduğu, bunun için nasıl bir nakliyat aracının gerektiği, paketlemenin nasıl yapılması gerektiği önceden incelenir. Esenler asansörlü nakliyat hizmeti için firma talepte bulunurken öncelikle taşınılacak olan eşyaların asansör ile taşınmasının uygun olup olmadığına bakılır.

Esenler şehirlerarası nakliyat hizmeti için firmalar taşınma talebinde bulundukları takdirde taşınılacak olan malların uzun yola dayanıklılığının nasıl olacağı öngörülmelidir. Örneğin bir sağlık merkezi İstanbul Esenler’den başka bir şehre taşınacak ise laboratuar malzemelerinin uzun yola dayanıklı bir şekilde paketlenmesine dikkat edilmelidir. Sadece paketlenme değil aynı zamanda da araç içerisine yerleştirilmesinin dikkatli yapılması gerekir. Aksi takdirde araç içerisinde dikkatli yerleştirilmeyen kimyasal ürünler dökülebilir ve canlıların hayatını tehdit edebilir. Esenler evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalardan işyeri nakliyatı talep edecek olan kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer detayda firmanın iş güvenliği uzmanı ile hareket ediyor olmasıdır. Böylece alanında uzman bir kişinin görüşü ve önerileri ile yapılacak olan nakliyat hizmeti çok daha sağlıklı işleyecektir.