Eşya Depolama

Firmamızın Ev Eşyası Depolama,Ofis Eşyası Depolama,Parça Eşya Depolama hizmeti ile atmaya kıyamadığınız değer verdiğiniz eşyaları size geçici bir süreliğine güvenle depolarımızda tutuyoruz.
Ev Eşyası Depolama hizmetimizde eşyalarınız tek tek lislelenir kırılacak eşyalar ayrı beyaz eşyalar ayrı ve özel paketlenir.

Eşya Depolama - Ev Eşyası, Ofis Eşyası İstanbul
Eşya Depolama – Ev Eşyası, Ofis Eşyası İstanbul

Ev Eşyası Depolama İstanbul

Ev Eşyası Depolama İstanbul olarak Firmamız bu hizmeti vermektedir. İstanbul’da Ev Eşyası Depolama yerlerinin başında geliyoruz.
Depomuz Ev,Ofis gibi eşyaların kolayca depomuzda tutulabilir 3+1 evin eşyaların rahatça sığabilir. Ayrıca Parça Eşya Taşıma Depo hizmetide vermekteyiz.
Depomuz 7/24 kamera ile izlenmektedir. Eşyalarınız güvenle hiç bir zarar görmeden tutulur Bu hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul Depolama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Hiç bir resmi bir Nakliyat firması sabit bir fiyat veremez bunun sebebi Depolama yapılacak eşyaların listesi,boyutları,ağırlıkları bunlara göre Nakliyat şirketiniz fiyat biçmektedir.
Özzelikle son zamanlarda ülkemizin Ekonomik olarak kötü olmasıyla müşterilerimize gerçekten en uygun fiyat ve memnuniyet vermek istemekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın listeleri ve bir çok bilgiyle size en uygun fiyatı verelim Sağlıcakla.

Ofis Eşyası Depolama

Firmamız bünyesinde, Mağaza iş yerleri Depolama,Fabrika eşyası Depolama gibi bir çok firmaya bu hizmetleri sağlamaktayız. Bu hizmetlerden tecrübemiz ve deneyimizle Ofis Eşyası Taşıma hizmeti vermekteyiz.
Ofis Depolaması ile Ev depolaması arasında pek bir fark yoktur. Firmamız tüm depolama işlemleri aynı standart sunuyoruz.

Ofis Eşya Depolama nasıl yapılır ?

Ofis Eşya Depolaması için ilk önce bize eşyalarınızın listesi,eşyalarınızı boyutlarını,ağırlıklarını söylüyorsunuz bu sayede bizlerde sizin için nakliye sırasında özel paketlemeler yapıyoruz.
Ofis eşyalarınızı depomuza ekliyoruz. Ayrıca size yedek bir anahtar vererek istediğiniz zaman ofis eşyalarınıza bakabilirsiniz. Ofis Depolamasında bazı ince detaylar vardır
Bunlar ise evrak ve klasörlerdir, evraklarınız ve klasörleriniz karışmaması için bunları bize detaylı bir liste vererek karışıklığın önüne geçmiş oluyoruz.

Parça Eşya Depolama

İstanbul ilinde yıllar boyu tecrübesiyle Parça Eşya Depolama hizmetide vermekteyiz. Hem Parça Eşya Taşıma Nakliyat hem de Parça eşya taşıma depolama hizmetiyle uygun fiyata sizlere bu deneyimi sunuyoruz.
İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında vermekte olduğumuz bu hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiiniz.