Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 şey

Sinpaş Nakliyat, Ev Taşıma,Evden Eve Nakliye ile yıllar boyu tecrübesiyle sizlere Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 şey bahsedeceğiz.
Ev taşımak bir hayli stresli ve külfetli bir iştir. Bu sebeple daha bu iş yükünü pratik bir şekilde hafifletmek mümkündür.

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 şey
Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 şey 

1 – Liste Hazırlayın

Ev Taşırken, taşınacak eşyaların listelenmesi doğru bir karar olacaktır. Yeni evin boyutları,oda sayısı, göz önünde bulundurarak ihtiyacınız yetecek kadar eşyaların belirlenmesi ve kullanılmayacak eşyaların ise sahiplendirmek veya satmak istedikleriniz olarak gruplara ayırtabilirsiniz
Bu sizin için daha elzem olacaktır.

2 – Ev eşyaların kolilenmesi,paketlenmesi

Ev eşyaların paketlenmesi ister anlaştığınız Nakliyat firmasıyla yapabilirsiniz ister kendiniz. Fakat eşyalarınızı kendiniz paketlerseniz bu daha pratik olacaktır.
Çünkü anlaştığınız Nakliyat firması kimin eşyası hangi pakette yer alıcak, ayrı ayrı paketlenmeler zaman ve işgücü açısından zorlayıcıdır. Bu sebeple daha pratik bir şekilde kendiniz paket yapıp nakliyet firmasıyla anlaşarak
daha ekonomik olucaktır. Ayrıca geri kalan montaj gerektiren mobilyalar içinse hiç endişelenmenize gerek yok anlaştığınız Nakliyat firması kolayca size yardımcı olacaktır.
Ev eşyaların paketlenmesinde Mobilya,beyaz eşyaları profesyonel Nakliyat şirketlerine bırakmanız bu sayede daha iyi olacaktır.

3 – Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizleri önceki yazımız olan Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Dikkat edilmesi gerekenler adlı Yazımıza davet ediyoruz. Bu yazıda güvenilir,profesyonel bir nakliyat firması bulmanın yanında pratik çözümler bulunmaktadır.

4 – Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Sigortalı Nakliyat hizmeti evinizi taşırken herhangi bir aksilikte,olumsuz durumda sigortanın devreye girmesidir. Ev veya Ofis taşımalarında tercih edilmelidir. Bu sayede eşyalarınız taşınmadan önce tespit edilir.
Taşınma sırasında yeni evinize teslim edilene kadar herhangi bir olumsuzlukta hasarların sorumluluğu anlaştığınız Evden Eve Nakliyat firmasına verir.

5 – Aboneliklerinizi yenileyiniz

Taşınacağınız günü belirledikten sonra eski aboneliklerinizi iptal edip yeni abonelik başlatmalısınız. Bu sebeple taşınma sırasında çıkabilecek sorun ve masrafların kaçınmış olacaksınız. Aynı zamanda Elektrik,su,doğal gaz gibi temel abonelikleri yapılması hazır bir eve taşınmanız açısından kolaylık sağlar.