İstanbul parça eşya taşıma nasıl yapılır, fiyatları ne kadar

İstanbul parça eşya taşıma nedir,fiyatları ne kadar

Sinpaş Nakliyat olarak İstanbul parça eşya taşıma, İstanbul evden eve parça eşya taşıma,Ofis parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Parça eşya taşıma nedir, Parsiyel eşya taşıma nedir ?

Parça eşya taşıma, Parsiyel eşya taşıma birden fazla müşteriye ait olan parça eşyaların bir nakliye aracının içerisinde aynı noktaya gönderim yapılmasıdır. Parça eşya taşıma fiyatları olarak daha ekonomiktir.
Firmamız İstanbul parça eşya taşıma,parsiyel eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz. İstanbul hem Anadolu hem Avrupa yakasında vermiş olduğumuz bu hizmet ile parça eşya sevkiyatı yaparız.

Parça eşya taşıma nasıl yapılır ?

Parça eşya taşıma şehir içi ve şehirler arası olarak yapılıyor. Bunlardan en yaygını şehir içi parça eşya taşımadır. Firmamız olarak tecrübemizden ve deneyimlerimizden bu iki parça eşya taşıma sizlere anlatacağız.

1 – Şehir içi parça eşya taşıma nasıl yapılır ?

İstanbul Merkezli olan firmamız Avrupa yakası ve Anadolu yakasında parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu sayede İstanbul’da nasıl yapıldığını anlatacağız ilk olarak

İlk olarak parça eşya taşıma için İstanbul Nakliyat firmalarında araştırma yapmanız ve önceki yazımız olan Nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler adlı yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz
Seçmiş olduğunuz Nakliye firmasıyla görüşürek eşya miktarını,ebatlarını,ağırlıklarını söylüyorsunuz. Örnek Dolap varsa dolabın sökülüp taşınacağı yere montajının yapılıp yapılmayacağını, eşyaların paketlenip paketlenmeyeceğini karar
verip nakliye firmasına bilgileri iletiyorsunuz. Ayrıca taşınacak eşyaların kaçıncı kattan alınacağını,kaçıncı kata taşınacağını,binalarda asansör olup olmadığını,Hangi semtten alınıp hangi semttee taşınacağını tüm detayları Nakliye firmasına söylüyorsunuz.
Bu sayede Nakliye firması bu bilgilerle beraber size özel parça eşya taşıma hizmeti sunar.

2 – Şehirler arası parça eşya taşıma nasıl yapılır ?

Şehirler arası parça eşya taşıma, şehir içinde olduğu gibi yine benzer işlemler yapılıyor. Fakat şehirler arası parça eşya taşımada küçük farklılıklar bulunmaktadır.
Örneğin İstanbul’dan Antalya’ya taşınacaksınız fakat bazı Nakliye firmaları İstanbul’dan Antalya’ya diğer şehirlere uğraya uğraya,topladığı eşyaları dağıta dağıta geliyor olabilir.
Onun için nakliye firmasıyla bu gibi detaylara önem gösteriniz. Şehirler arası parça eşya taşımacılığında en büyük fark budur.

İstanbul parça eşya taşıma fiyatları, Parça eşya taşıma fiyatları ne kadar ?

İstanbul parça eşya taşıma hatta diğer şehirler için sabit bir ücret yoktur. Parça eşya taşıma fiyatlarında en önemli gösterge ne kadar eşya olduğu,tonajına,boyutuna taşınacak mesafe ve ambalajlama siz mi firma mı yapıcak ona göre bir Nakliye firmasıyla anlaşıp fiyat alabilirsiniz.
Firmamız İstanbul şehir içi şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetini sunmaktadır. Hemen Fiyat Teklifi Al Butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Parça eşya taşıma sigortalı mı

Bu istek müşteriye bağlıdır. Parça eşya taşımada eşyalarınızı sigortalı göstermek için Nakliyat firmanızla anlaşıp “Sigortalı Taşıma” yapmak istediğinizi ekstra bir ücret ödeyerek yapabilirsiniz.