Nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken 5 husus

Nakliye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sinpaş Nakliyat olarak deneyim ve tecrübemizle sizlere Nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken 5 işe yarayacak tavsiye hazırladık.

Hepimiz hayatımızın bir döneminde barınma ihtiyacımız için Nakliye firmalarıyla yolumuz düşer. Ev dediğimiz bizim hayattaki en büyük gizliliğimizdir ve taşınma sırasında eviniz için Nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalara değineceğiz.

1 – Güven

Bir Nakliye firmasını en büyük özzeliği müşteriye “Güven” duygusunu vermelidir. Sinpaş Nakliyat olarak yıllar boyu tecrübemize ve sayısız referanslarımızla müşterilere her zaman bu duyguyu verdik.
Müşterilerimizin en ince eşyalarına kadar paketleme ve her hangi bir sorun için “Sigorta” karşılıyoruz.

2 – Hacim Hesaplama

Ev taşımasında hacim önemli bir niteliktedir. Evinizi taşıyorsanız nakliye firmasına eşyaları bir liste halinde yazmanız daha kolay olacaktır. Ve evinizin oda sayısıda önemli bir niteliktedir.
Eğer evinizin hacim konusunda sorununuz varsa hemen Hacim hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Hacim hesaplamak istiyorsanız Hacim hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz Tıkla 

3 – Ucuza Kaçmayın

Evden eve nakliyelerde malaasef bu işte tecrübesiz ve amatör olan bir çok firma bulunmaktadır. Nakliye firması seçerken ucuza iyi hizmet alma ihtimaliniz malaasef düşüktür.
Bu sebeple seçeceğiniz Firma iyice araştırılmalı ve diğer firmalarla kıyaslama yapılmalıdır. Ve kaliteli bir nakliye firması seçilmelidir. Örneğin Sinpaş Nakliyat olarak bizi her yerde bulabilirsiniz Referanslarımız
ve iyi bir araştırmayla iyi bir nakliye firmasını bulabilirsiniz.

4 – Deneyim ve Tecrübe

Sinpaş Nakliyat’ta en önemli özzeliğimiz müşterilere güven ve memnuniyet vermektir. Ve bu sayede her iki gülen surat bizim için pahabiçilmezdir. yıllar boyu tecrübemizle Nakliyat sektöründe lider firmalardanız.
Bir Nakliyat firmasında geçmiş deneyimleri ve iyi bilgi sahibi olmak içinde sosyal medya hesaplarına göz atılmalıdır. Ve önceki müşterilerin yorum ve referanslarına bakılmalıdır. Fakat unutmayın en iyi referans bir yakınızın verdiği referanstır.

5 – Firmamızdan tavsiyeler

Sinpaş nakliyat olarak sizlere işinize yarayacak tavsiyelerde ilk olarak taşıma yapacağınız Nakliye şirketinin eşyalar için Sigorta ve taşıma sözleşmesini mutlaka yapın. Ayrıca Apartman’da oturuyorsanız asansörlü taşıma işlemi yapacak bir Nakliye şirketi seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Ayrıca Nakliye firmasıyla tüm detayları konuşarak (eşyaların paketlenmesi,montaj,kullanılacak ekipmanlar,COVİD-19 için önlemler) bu tür detaylara önem vermeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Neden Sinpaş Nakliyat ?

Sinpaş Nakliyat, Nakliye sektöründe adından söz ettirmiş bir firmadır. Evden eve nakliyat hizmetimizle şehir içi – şehirlerarası nakliye hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerinin beraberiyle eşya paketleme,montaj,sigorta,sistemli ve planlı bir şekilde tüm hizmetlerinizi yapıyoruz.