Sinpaş Nakliyat ile Sigortalı Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Yıllar boyu tecrübesi ve güvenilir olan Firmamız herhangi bir aksilikte sorunda Sigortalı taşıma kapsamında size hizmet sunuyoruz.Hemen faydalanmak istiyorsanız bizimle İletişime geçebilirsiniz.

 

Evden Eve Sigortalı Nakliyat nedir ?

Evden Eve Sigortalı Nakliyat - Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılır

Nakliyat sektöründe sıkça Sigortalı Evden Eve Nakliyat olarak adlandırdıkları sigorta, eşyalarınız araçta iken aracın herhangi bir aksilik,kaza vs yapması sonucu “Nakliyat Sigortanız” devreye girer.

Sinpaş Sigortalı Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Nakliye işlemi öncesi Firmamız tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alınıyor. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiğini önem neticesiyle eşyaların güvenliği ve paketlemelerden tutun tüm tedbirleri siz müşterilerimiz için almaktayız.

Evden Eve Sigortalı Nakliyat nasıl yapılır ?

Evden eve nakliyat sigortası yaptırırken detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Araştırma süreciyle beraber taşınacak eşyaların durum tespitleri varsa liste halinde kırılacak şeylerin ayrı eşyaların ayrı bir liste yapacak şekilde
Firmamıza vermeniz işi daha kolaylaştırır. Bu tarz listelemeler herhangi bir kırık,çizilme durumunların hasarını karşılmak içindir. Tüm bu durumlar yapıldıktan sonra alanında uzman personellerimiz tek tek eşyalarınızı paketleyip eşyaların zarar görmeden araca yüklenip yerleştirilmesiyle ile
Sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanmış olacaksınız.

Evden Eve Sigortalı Nakliyat Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigortalı Evden Eve Nakliyat yaptıktan sonra yeni evinizin Asansörlü olup olmadığını,merdiven genişliklerini firmamıza iletmiş olmanız lazım. Bu sayede yük asansörümüzle taşınma sırasında daha verimli olacaktır.
Ayrıca bir dikkat edilmesi gereken nokta ise Taşınacağınız yerin trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Trafiğin yoğun olduğu zamanlarda taşınma sırasında gecikmeler yaşanır. Bu yüzden kalabalık bir şehir ise kolayca taşınmak için bir saat belirlemeniz gereklidir.
Böylece Firmamız kolayca evinizin önünde yanaşarak, eşyaları en kolay şekilde yeni evinize taşımaktadır.

Sigortalı ev taşıma faydaları,avantajları nelerdir?

Sigortalı ev taşıma avantaj ve faydaları taşınacak müşteri için oldukça önemlidir. Nakliyat Sigortası yaptıran müşterimiz tüm hasarları güvence altına alınır. Ve hiçbir stres yaşamadan daha rahat olacaksınız.

Sigortalı ev taşıma fiyatları

Nakliyat sigortasında fiyatlar verilen teminata, güzergaha, nakliyat aracına, ambalaj kullanımına ve eşyaların cinsine bağlı olarak belirlenir.