Ücretsiz Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz Yerler

Firmamız Sinpaş Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat tecrübemiz ve deneyimlerimizle sizlere Web sitemizde sizlere tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Evinizi taşırken eşyalarınızın paketlemesi için taşınma kolisi satın almak için piyasa ortalaması 100 – 200 TL fiyatlarla başlıyor Bu sebeple bütceniz için fazla gelebilir. Firmamız tecrübesiyle sizlere Ücretsiz Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz Yerleri sizin için sıralayacağız.

Ücretsiz Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz Yerler
Ücretsiz Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz Yerler

1 – Mahalle Bakkalı

Mahalle Bakkalına ürün gelirken karton koli olarak gelir. Bu sebeple mahalle bakalına gidip rica ederek bir çok küçük ve orta boy taşınma kolisi isteyebilirsiniz. Aldığınız taşınma kolileri paketleme yaparken iyice bantlayarak kullanabilirsiniz.

2 – Ucuzluk Pazarları

Ucuzluk pazarlarında sık sık kolilerle ürünler gelmektedir. Gelen koliler genellikle atılır bu sayede çok kolay bir şekilde taşınma kolisi bulabilirsiniz.

3 – Teknoloji Mağazaları

Teknoloji mağazaları da koli bulabileceğiniz yerler arasında. TV,Bilgisayar,Yazıcı gibi büyük Teknolojik aletlerin büyük kolileri bulunmaktadır. Bu mağazaların herhangi bir
satış danışmanından taşınma kolisi rica ederek size yardımcı olacaktır. Böylelikle büyük boyutlu eşyalarınız için taşınma kolisi bulmuş olucaksınızdır.

4 – Mahalledeki Nalburlar

En kolay taşınma kolisi bulabileceğiniz yerlerin başında gelen Nalburlardır. Mahalledeki nalburlara taşınma kolisi için rica ettiğinizde sizlere yardımcı olacaktır. Fakat koli onlarada lazım olduğundan dolayı size ücretli verebilir.

5 – Kargo Şirketleri

Kargo şirketleri hepimizin bildiği gibi çeşitli eşyaları kolileyip paketledikleri için bünyesinde çok fazla taşınma kolisi bulunmaktadır. Sizler de kargo şirketlerine giderek görevli personele ihtiyacınız kadar taşınma kolisi rica edebilirsiniz.

6 – Beyaz Eşya Satıcıları

Beyaz eşya satıcılarında oldukça büyük koliler bulunmaktadır. Fakat Televizyon gibi orta boy ihtiyaç görecek kolileri Beyaz eşya mağazalarında isteyebilirsiniz.

7 – Kitapçı ve Kırtasiyeler

Kırtasiye ve Kitapçılarda kaliteli,sağlam taşınma koliler kullanılır. Bu sebeple buradan temin edeceğiniz kolileri kırılabilir eşyalarınız için rahatca paketleyebilirsiniz.